• 2021 - šv. Juozapo metai

  • Tiesiogiai iš Gailestingumo šventovės

Šv. Mišių laikas
šiokiadieniais 8.00 ir 18.00 val.
šeštadieniais 8.00, 11.00 ir 18.00 val.
sekmadieniais ir švenčių dienomis 8.00, 9.30, 11.00 (suma) ir 18.00
Nemunėlio Radviliškyje
sekmadieniais 13.00 val.
Suoste
sekmadieniais 11.30 val.

Liturginis kalendorius

Nuorodos

(daugiau)

paneveziovyskupija.lt
Panevėžio vyskupijos naujienos.

katalikai.lt
Katalikų Bažnyčia Lietuvoje.

bernardinai.lt
Interneto dienraštis.

lk.katalikai.lt
Dienos Šv. Rašto skaitiniai


Motinos maldoje

Du nuostabūs žodžiai – motina, malda – juose telpa viskas. Su didžiausia meile ji apkabina savo vaikus rūpesčiuose ir džiaugsme. Taip ir šis judėjimas gimė vienos britės Veronikos Viljams širdyje. Ši moteris kartu su broliene Sandra, pajutusios Viešpaties kvietimą, melstis už savo ir viso pasaulio vaikus 1995 m. įkūrė krikščionišką judėjimą „Motinos maldoje“. Jos pačios nereklamavo šio judėjimo, tačiau motinas taip greitai patraukdavo paprastas būdas melstis už savo vaikus, kad per dvidešimt metų maldos grupės įsikūrė 108 valstybėse. Veronika tvirtai tiki, kad tai Viešpaties darbas.

Susirinkimai

Motinų sunertos rankos, užmerktos akys byloja – jos meldžiasi. Visos rankose turi po vieną ar kelis apskritus lapelius. Viena po kitos klaupiasi prie stalelio, ant kurio stovi kryžius, besimelsdamos deda lapelius į krepšelį, kuris simbolizuoja Jėzaus rankas. Rodos kiekvienas lapelis yra neįkainuojamas, nes juose užrašyti vaikų, anūkų, proanūkių, krikšto, sutvirtinimo vaikų vardai.

Į grupeles renkasi moterys turinčios motinišką širdį, dvasinės motinos: netekėjusios,sukūrusios šeimas bet neturinčios vaikų, įsisūnijosios kunigus ar vienuolius. Meldžiamasi ir už mirusius vaikus, tai ypatinga malonė padedanti su Viešpaties pagalba atsitiesti motinai iš jos skausmo.

Kviečiame prisijungti!

Nuorodos

Plačiau apie MM, atsakymai į klausimus.
Nuoroda į tinklalapį.
Video iš MM įkūrėjos viešnagės Lietuvoje.

Kontaktai

Biržų grupelių atsakingoji
Danutė Jurgulienė
danute.jurguliene@gmail.com, 8 685 55839