Pasaulio moterų maldos diena 2009 (2009)

„Kristuje daug narių, bet vienas kūnas“ (In Christ many members yet one body)

„Mylintis ir gailestingasis Dieve, vienybės ir meilės Dieve! Visi mes esame viena Tavo dvasioje. Tu atvėrei mūsų širdies regėjimą, kad suvoktume, jog esame suvienyti per Jėzų Kristų, kad būtume viena, nors mūsų daug. Susikibkime už rankų, ir tebūna tai mūsų vienybės ženklas. Pajuskime, kad esame viena Kristuje. Skelbkime vienybę sužeistam pasauliui, kad visi artintųsi prie Dievo. Tegul vienybės ir vientisumo šaltinis suvienija mus Kristaus meilėje. Ir tegul nuostabi Jėzaus Kristaus malonė, Dievo meilė ir Šventosios Dvasios bendrystė pasilieka su mumis dabar ir visados. Amen.“

Jau trečius metus iš eilės, Biržų tikintieji meldžiasi už pasaulio moteris. Šiais metais kovo 6 dieną bendrai maldai rinkomės Evangelinio Tikėjimo Krikščionių bendruomenės maldos namuose.
Papua Naujosios Gvinėjos moterys krikščionės šiemet sveikino mus ir viso pasaulio seseris ir brolius, kaip vieną Dievo šeimą, ir kvietė į Pasaulio moterų maldos dienos ekumenines pamaldas. Pamaldų tema „Kristuje daug narių, bet vienas kūnas“.

Papua Naujojoje Gvinėjoje kalbama daugiau negu 800 kalbų, tad ir susirinkusiųjų pasveikinimas Biržuose skambėjo trimis oficialiomis kalbomis - Pidžin, Motu ir anglų kalba. Daugiau apie šią šalį ir jos gyventojus pasakojo skaidrių pristatymas.

Pamaldų metu giedojo parapijos jaunimo grupė „Svajonių Bažnyčia“, taip pat reformatų ir sekmininkų jaunimas.
Vieningai maldai už moteris susirinko sekmininkų, metodistų, reformatų ir katalikų tikintieji. Po ekumeninių pamaldų žmonės neskubėjo į namus, bendravo prie vaišių stalo.

Kiekvienais metais šios, jau tradicinėmis tapusios pamaldos, yra organizuojamos vis kituose maldos namuose. Tad 2010 metais melstis už pasaulio moteris įvairių konfesijų maldininkai rinksis į Biržų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią.