Ekumeninė savaitė pratęsiama (2017)

2017-ieji ypatingi tuo, kad krikščionys mini Reformacijos 500-asias metines. Nors šiemet ekumeninės pamaldos vyko kukliau, tai nebuvo atsitiktinumas. Bažnyčių vadovai planuoja organizuoti įvairias konferencijas bei ekumenines pamaldas per visus metus. „Galbūt tokios pamaldos bus surengtos vasarą, per Miesto šventę“, – „Šiaurės rytams“ sakė reformatų kunigas R. Mikalauskas. Kviečiu susipažinti su sausio mėn. įvykusiomis bendromis pamaldomis:

Šiemetinei Maldų savaitei tekstus ir komentarus parengė ekumeninė Latvijos krikščionių grupė, kuriai vadovavo Rygos katalikų arkivyskupas Zbignevs Stankevičs. Latvių sukurti tekstai, peržiūrėti ir patvirtinti, buvo išversti į keletą pagrindinių kalbų ir paskelbti, kad jais būtų galima naudotis ekumeninėse pamaldose, kurios visame pasaulyje vyksta sausio 18-25 dienomis.

siaure.lt